Lokaal, Sociaal en Ecologisch!

2 maal quizzen voor het goede doel in december

Goed nieuws voor de quizzers onder onze lezers. In december kom je op quizvlak gegarandeerd aan je trekken in Brugge: Zowel Hart Boven Hard Brugge als Groen vzw organiseren een quiz.

[row class=”row”]
[col class=”col-sm-6″]

1e Hart Boven Hard Brugge-quiz

Zaterdag 15 december 2018, 20u
Gemeenschapshuis Sint Kruis,
moerkerse steenweg 190, 8310 Brugge

Hart-boven-Hard Brugge stelt u met plezier zijn eerste quiz voor. Een quiz met voor elk wat wils, maar toch wat sterker gericht op regelmatige quizzers. Voor de ingewijden: een CD-niveau, met wat meer nadruk op het C-karakter (of: een lichte C). De quiz is opgehangen aan allerlei linken en voorkennis van Brugge is niet echt vereist. De quiz heeft een vaste categorie van 40, wat toch wel kan wijzen op een sterke bezetting.

Ploegen bestaan uit max. 4 deelnemers, die samen 20 euro betalen. Start: stipt om 20u. Gedaan rond middernacht. Beperkte prijzentafel: enkele prijzen voor de top, maar sowieso een prijsje voor iedereen.

Quizmaster: David Vanholsbeeck (Vier zonder Stuurman, Salman Rushdie All Star Band, Power Rangers, …)

Inschrijven: via davidvanholsbeeck@hotmail.com[/col]
[col class=”col-sm-6″]

De Warmste Quiz Brugge voor Groen vzw

Zaterdag 1 december, 19:30
Lagere school St-Leo
Potentestraat 28, 8000 Brugge

Op za. 01/12/2018 wordt “De Warmste Quiz” in de lagere school van St-Leo St-Pieters, Potentestraat 28 in Brugge georganiseerd.
Om 19:30 starten we. Inschrijven kan tem 27/11 via mail: dwqbrugge@hotmail.com
€5,- per persoon, max 4 deelnemers per tafel.
Inschrijving is definitief na overschrijving op rekeningnr. BE 80 0018 2648 8677 met vermelding van ploegnaam en aantal deelnemers.
Er zijn prijzen te winnen.
Een leuke activiteit voor een goed doel. U komt toch ook?[/col]
[/row]

 

 

reageer op dit bericht

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.